Yükleniyor...

Met-Anfetamin En Zararlı Olarak Bilinen Uyuşturucu (Taş-Kristal-Met) Olarak Bilinen

Lütfen hepsinden uzak durunuz, size zararlarını anlatıyorum. Yararlarına kaçmayın, kolay yolu seçmeyin.. !


Metanfetamin dünya üzerinde en hızla yayılan, çok zararlı ve tehlikeli bir uyuşturucudur.Bu uyuşturucu maddenin kullanılan takma isimlerinden bazıları kristal, tina, crack, taş. en çok kullanılan ismi met. metamfetaminin kısaltılmışı.

İlk kez kullanıldığında insana kendisini aşırı güçlü ve iyi hissettiriyor. kısacası mükemmel insan kavramını yaşıyorsunuz. Sonrası ise parçalanan ve ölümle biten hayatlar. Metamfetaminanfetaminin daha üstünde ve daha güçlü ayrıca kokainden 3 kat daha sert çarpar. Bu madde burundan çekme, yakarak, yutarak yada damardan alınabiliyor. Fiziksel olarak insan bedenini resmen çürütüyor en başta dişlerden başlayarak insanı insanlıktan çıkaran ve gerçekten inanılmaz perişan hale fiziksel değişimler meydana getiriyor.

Ayrıca bu maddeye bağımlı olması çok yüksek bırakması neredeyse imkansız bu tehlikeli madde hızla dünya üzerinde yayılırken çevremizde arkadaşlarımızı, çocuklarımızı uyarmamız ayrıca takip etmeliyiz. Bir kere denendin mi geri dönüşü olmayan yollara götürüyor. Bu madde geçmiş yıllarda işçilere verilerek çalışma performanslarını yükseltmek için kullandırılmış. Bu madde ilk defa japonya da kimyacı akira ogata tarafından 1919 yılında sentez edilip bulunmuştur. İkinci dünya savaşın da bir çok ülke bu maddeyi askerlere vermiştir.

etkileri :uyanıklık, motivasyon ve kısa dönem beyin aktivitesini artıran madde yüksek dozlarda öforiye neden olmaktadır. madde alındığında tansiyon ve vücut ısısı yükselir, pupillalar genişler. ishal, bulantı, kusma görülebilir.beyin kimyasını bozup depresyona yol açtığı bilinmekterdir. bağımlılarında kalıcı anhedoni oluşmaktadır. eroin’den daha kuvetli bağımlılık yaptığı ileri sürülmüştür.devamlı kullanıcılarında meth ağzi denen diş çürükleri gözükür, bağışıklık sistemi baskılanır. bu kişilerde satafilokok enfenksiyonları sıktır. kilo kaybı ve kısa dönem libido artışı, ardından erektil disfonksiyon da bilinen etkilerindendir.
Bu uyuşturucu maddenin ayrıca kötü yanı her yerde kolayca üretilebilmesi ve diğer uyuşturucu maddelere nazaran daha ucuz ve kolay tedarik edilmesi.Bu uyuşturucu maddenin etkilerini tanımı ayırca yaşanmış hayattan kesitleri izlemek isterseniz buradan ve şuradan izleyebilirsiniz.

26 yorum:

 1. Metanfetamin suboxone ile bırakılabiliyor ! İlk 3 gün eroin içiyorsun sonra suboxone ve tııık bıraktın! Yaşasın kurtuldum bu lanetten.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu zikkimi piyasaya surende icende gebersin kimsede kusura bakmasin

   Sil
 2. mrb yiğen met e bulaştı bundan nasıl kurtulu detaylı anlatırmısın

  YanıtlaSil
 3. Suboxone anlatıgına aklıma yattı ama daha yolun basında doktor Suboxone için zorluk cıkartıyorsa vay halimize bana yardımcı olabılırmısın met konusunda yıgenım gözümün önunde eriyip gidiyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Birak gebersin her koyun kendi bacagindan asilir

   Sil
  2. Size kalmadı insanlara geberrsin demek .. imtihan dünyas bu da onun imtihanıdr

   Sil
  3. Haklısınız, bu dünyada neler yaşayacağımızı maalesef seçemiyoruz bazen hatalar yapabiliyoruz.

   Sil
 4. Sizin 22 sene okuyup memur olmanıza açıyorum . Ben ve yeğenin 10 liraya pilot oluyoruz. OlAma yanlarında Vay haline .
  sitenizi çok beğenerek takip ediyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yanlış yerdesin kardeş burası eğlence yeri değil, tedaviye başlangıç için yardım edilen bir yer. Gevşek davranma yani.

   Sil
 5. kardeşim için canım için suboxone bulmam gerekiyor yardım edebilecek biri varsa ne olur yardım etsin dr. vermiyor. hiç bir şekilde bulamıorum tek ilecı suboxone başka yolu yokk yok yokk ne olur parası neyse suboxone istiyorum yardım istiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://subokson.wordpress.com bu adresden bulabilirsiniz

   Sil
  2. nerden yaziyorsunuz Telefon numarasi Verein sizi arayacam

   Sil
  3. Türkiye de suboxson veriliyor,.tabiki Doktor recete yazmasi gerekiyor...suboxson ...subotex 'in ayni etkisini gösteren bir ilaç.Türkiye'den mi yaziyorsunuz?Bana ulaşin size daha genis bilgi vereyim .

   Sil
 6. Rabbim her kezi kurtarsin bu tur illetlerden ben kurtuldum sizide kurtarsin amin.

  YanıtlaSil
 7. Yegenine uzuldum allah yardimciniz olsun ben kurtuldum oda kurtulur inşaallah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah, sağol kardeşim güzel duaların için.

   Sil
 8. O kadarda zor degil meth birakmak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ciddi misin? Anlat da o zaman millete faydan dokunsun, konuşmak ile olmuyor bu işler canım kardeşim. ;)

   Sil
  2. Met hatta turkiyedeki ismi anfetamin aslinda paran varsa icersin ama insanin iradeside cok onemli ben kendimden ornek veriyim aylarca icmesem aklima gelmez arkadas cevresi cok onemli hersey bizim elimizde unutma

   Sil
  3. Met hatta turkiyedeki ismi anfetamin aslinda paran varsa icersin ama insanin iradeside cok onemli ben kendimden ornek veriyim aylarca icmesem aklima gelmez arkadas cevresi cok onemli hersey bizim elimizde unutma

   Sil
 9. met yyuzdekı acık yarayla temas eederse ne olur

  YanıtlaSil
 10. met yuzdekı veya tendekı bır yaraya bulasırsa ne olur ?

  YanıtlaSil
 11. Meth varmı beyler

  YanıtlaSil

Yazılarımızdan Haberdar Olun!

Yandex.Metrica